Slack Invite (2.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Message
nl: Bericht

en: Email
nl: E-mail

en: Send
nl: Versturen

en: Other
nl: Andere

en: Channel
nl: Kanaal
