Slack Invite (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: Send
eu: Bidali

en: Other
eu: Bestea
