Slack Invite (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Forms
fr: Formulaires

en: User
fr: Utilisateur

en: Email
fr: Courriel

en: Send
fr: Envoyer

en: Other
fr: Autre
