Slack Receive (2.0.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Save
oc: Enregistrar

en: Warning
oc: Avertiment

en: Save changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: Machine name
oc: Nom sistèma
