Slack Receive (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Register
hr: Registriraj se

en: Operations
hr: Operacije

en: Save
hr: Spremi

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
