Slack Receive (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Operations
hu: Műveletek

en: Save
hu: Mentés

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Border color
hu: Keretszín

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Authorized
hu: Jogosult

en: Create a REST export resource.
hu: REST export forrás létrehozása.

en: There are no @label yet.
hu: Még nincs @label.
