Slack Receive (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
