Slack Receive (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Operations
be: Аперацыі

en: Save
be: Захаваць

en: Warning
be: Увага

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Machine name
be: Машынная назва

en: There are no @label yet.
be: Яшчэ няма @label.
