Slack Receive (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Register
cs: Registrovat

en: Operations
cs: Operace

en: Save
cs: Uložit

en: Warning
cs: Varování

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Border color
cs: Barva okraje

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Authorized
cs: Autorizován
