Slack Receive (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Register
ta: பதிவு செய்

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Save changes
ta: மாற்றங்களை சேமி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
