Slack Receive (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Register
gl: Rexistrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Save
gl: Gardar

en: Warning
gl: Alerta

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: There are no @label yet.
gl: Non hai @label aínda.
