Slack Receive (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Register
ar: التسجيل

en: Operations
ar: عمليات

en: Save
ar: حفظ

en: Warning
ar: تحذير

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: There are no @label yet.
ar: لا يوجد @label حتى الان.
