Slack Receive (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Register
de: Registrieren

en: Operations
de: Aktionen

en: Save
de: Speichern

en: Warning
de: Warnung

en: Save changes
de: Änderungen speichern

en: Border color
de: Rahmenfarbe

en: Machine name
de: Systemname

en: Authorized
de: Autorisiert

en: Application name
de: Anwendungsname

en: Create a REST export resource.
de: Eine REST-Export-Ressource erstellen.

en: There are no @label yet.
de: Noch keine @label vorhanden.
