Slack Receive (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Register
es: Registro

en: Operations
es: Operaciones

en: Save
es: Guardar

en: Warning
es: Advertencia

en: Save changes
es: Guardar cambios

en: Border color
es: Color de borde

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Authorized
es: Autorizado

en: Application name
es: Nombre de la aplicación

en: Create a REST export resource.
es: Crear un recurso de exportación REST.

en: There are no @label yet.
es: Todavía no hay @label.
