Slack Receive (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Register
eu: Erregistratu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Save
eu: Gorde

en: Warning
eu: Kontuz

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Machine name
eu: Makinaren izena
