Slack Receive (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Register
ja: 登録

en: Operations
ja: 操作

en: Save
ja: 保存

en: Warning
ja: 警告

en: Save changes
ja: 変更を保存

en: Border color
ja: ボーダー色

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Authorized
ja: 承認済み

en: Application name
ja: アプリケーション名

en: Create a REST export resource.
ja: REST出力のリソースを作成します。

en: There are no @label yet.
ja: @labelはまだありません。
