Slack Receive (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
