Slack Receive (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Register
sv: Registrera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Save
sv: Spara

en: Warning
sv: Varning

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: Border color
sv: Kantfärg

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: There are no @label yet.
sv: Det finns ingen @label än.
