Slack RTM (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Message
jv: Pesen

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Authored by
jv: Ditulis dening
