Slack RTM (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Authored by
ug: ئاپتور
