Slack RTM (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Services
ca: Serveis

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args
