Slack RTM (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Authored by
et: Autor
