Slack RTM (8.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Services
ml: സര്‍വിസുകള്‍
