Slack RTM (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Authored by
sl: Avtor
