Slack RTM (8.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: Created
eo: Kreita

en: Authored by
eo: Verkita de
