Slack RTM (8.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Message
hu: Üzenet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: View
hu: Megtekintés

en: Created
hu: Létrehozva

en: Authored by
hu: Szerző

en: Channel
hu: Csatorna

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.
