Slack RTM (8.x-1.0-alpha3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Message
th: ข้อความ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Authored by
th: โพสต์โดย
