Slack RTM (8.x-1.0-alpha4) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Message
bn: বার্তা

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Authored by
bn: লিখেছেন
