Slack RTM (8.x-1.0-alpha4) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Message
cy: Neges

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan
