Slack RTM (8.x-1.0-alpha4) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Message
da: Meddelelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: Options
da: Valg

en: Created
da: Oprettet

en: Authored by
da: Skrevet af

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
da: Der opstod en fejl under behandlingen af @operation med argumenterne: @args
