Slack RTM (8.x-1.0-alpha4) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Message
el: Μήνυμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: Options
el: Επιλογές

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από
