Slack RTM (8.x-1.0-alpha4) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Message
fil: Mensahe

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha
