Slack RTM (8.x-1.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Message
hi: संदेश

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: View
hi: देखें

en: Options
hi: विकल्प

en: Created
hi: निर्मित

en: Authored by
hi: लिखा गया
