Slack RTM (8.x-1.0-alpha4) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Message
is: Skilaboð

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: Options
is: Möguleikar

en: Created
is: Stofnað

en: Authored by
is: Höfundur
