Slack RTM (8.x-1.0-alpha4) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Message
my: သတင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ
