Slack RTM (8.x-1.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Message
tr: İleti

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: View
tr: Görüntüle

en: Options
tr: Seçenekler

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Authored by
tr: Yazan

en: Channel
tr: Kanal

en: Services
tr: Hizmetler (Services)
