Slack RTM (8.x-1.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Message
vi: Thông điệp

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: View
vi: Xem

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Authored by
vi: Tạo bởi

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
vi: Gặp lỗi khi xử lý @operation với tham số: @args
