Slack RTM (8.x-1.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: Options
eu: Aukerak

en: Created
eu: Sortua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Services
eu: Zerbitzuak
