Slack RTM (8.x-1.0-alpha7) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Message
km: សារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល

en: Options
km: ជម្រើស

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​
