Slick Carousel (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (36 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Group
sk: Skupina

en: List
sk: Zoznam

en: Yes
sk: Áno

en: all
sk: všetko

en: Edit
sk: Upraviť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Options
sk: Nastavenia

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Fields
sk: Polia

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Rows
sk: Riadky

en: Cache
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: Randomize
sk: Náhodne

en: Caption
sk: Popis

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Grid
sk: Mriežka

en: Overlay
sk: Vrstva

en: About
sk: Informácie o

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Permanent
sk: Natrvalo

en: Uses
sk: Používa

en: Use AJAX
sk: Použiť AJAX

en: Image linked to content
sk: Obrázok previazaný s obsahom

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
sk: Pri renderovaní entity @entity_type @entity_id bolo zistené  rekurzívne vykresľovanie. Renderovanie bolo prerušené.
