Slick Carousel (8.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (29 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Group
ta: குழுமம்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Yes
ta: ஆம்

en: all
ta: அனைத்து

en: Edit
ta: மாற்று

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Weight
ta: எடை

en: Link
ta: சுட்டி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Rows
ta: வரிசைகள்

en: Cache
ta: பதுக்ககம்

en: Caption
ta: தலைப்பு

en: Duplicate
ta: நகல்

en: Grid
ta: கட்டம்

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: Overlay
ta: மேற்பரப்பு

en: About
ta: பற்றி

en: Permanent
ta: நிரந்தர

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது

en: Dots
ta: புள்ளிகள்

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை
