Slick Carousel (8.x-1.0-alpha5) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Group
ku: گرووپ

en: List
ku: لیستە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Randomize
ku: تێکەڵوپێکەڵکردن

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
