Slick Carousel (8.x-1.0-alpha6) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: all
se: buot

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: About
se: Birra
