Slick Carousel (8.x-2.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Duplicate
fa: تکراری

en: Slick carousel
fa: لغزانک نازک

en: Slick media
fa: رسانۀ نازک
