Slick Carousel (8.x-2.2) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù
