Slick Carousel (8.x-2.2) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Delete
nn: Slett

en: Group
nn: Gruppe

en: List
nn: Liste

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Configure
nn: Konfigurer

en: All
nn: Alle

en: Not installed
nn: Ikkje installert

en: Rows
nn: Rader

en: No description
nn: Ingen beskriving
