Slick Carousel (8.x-2.3) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Group
si: සමූහය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: All
si: සියල්ල
