Slick Carousel (8.x-2.4) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Title
is: Titill

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Delete
is: Eyða

en: Group
is: Hópur

en: List
is: Listi

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Top
is: Toppur

en: ID
is: Kenni

en: Configure
is: Stilla

en: Options
is: Möguleikar

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: All
is: Allt

en: Thumbnail
is: Smámynd

en: Rows
is: Raðir

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
