Slick Browser (3.0.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Top
bo: འགོ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Left
bo: གཡོན

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: - All -
bo: - ཡོངས-
