Slick Browser (3.0.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Value
mn: Утга

en: List
mn: Жагсаалт

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Top
mn: Дээд

en: Bottom
mn: Доод

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
